• In English
 • Держфінінспекція у Вінницькій області за 7 місяців 2015 року відшкодувала втрат на понад 12,3 млн. грн.
  опубліковано 18 серпня 2015 року о 10:21

  Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня – липня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 12,3 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 74 управлінські рішення.

  За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 18 досудових розслідувань і вручили 2 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 13 позовів на загальну суму понад 1,4 млн. грн.

  У 52 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

  За вчинені фінансові порушення 157 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 50 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 3 осіб звільнено із займаних посад.

  Також за сім місяців цього року попереджено використання фінансових ресурсів із порушенням законодавства у сфері державних закупівель шляхом відміни 22 замовниками 37 торгів на суму майже 70 млн. грн. і розірвання договору на суму 1,2 млн. грн.

  Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 51,5 млн. грн.