• In English
 • ДСНС України закликає дотримуватися правил пожежної безпеки під час збирання врожаю
  опубліковано 22 липня 2015 року о 14:48

  З початку жнив поточного року на ланах України сталося 32 пожежі, внаслідок яких було знищено 102,8 га зернових культур. Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні.

  Так, 21 липня о 15:55 до районної Служби порятунку «101» із с. Івахни Черкаської області надійшло повідомлення про загорання на полі озимої пшениці. Завдяки оперативності вогнеборців займання хлібного масиву вдалося швидко ліквідувати, запобігши подальшому розповсюдженню вогню на поле із 100 гектарами стиглої пшениці. У результаті пожежі вогнем знищено посіви пшениці на площі 10 га.

  Рятувальники наголошують, що категорично забороняється палити стерню та пожнивні залишки, розпалювати багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних полях і поблизу, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поруч із стогами соломи й сіна. Пам’ятайте, що дотримання всіх вимог – це гарантія збереження врожаю від пожежі!

  ДСНС України звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду дорослих! Розповідайте своїм дітям про небезпеку гри з вогнем, навчайте їх правилам пожежної безпеки! Обмежте користування дітей газовими та електричними приладами! Зберігайте сірники та запальнички в недоступних для дітей місцях!