Дмитро Вовк провів робочу зустріч з представниками Міністерства енергетики США та Європейської комісії

опубліковано 20 липня 2015 року о 10:57

Відбулася робоча зустріч Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка з представниками Міністерства енергетики США та Європейської комісії.

У рамках зустрічі обговорювались такі питання:

- забезпечення сталого проходження опалювального періоду;

- існуючі підходи до тарифоутворення;

- необхідність забезпечення розрахунків учасників ринку.

Крім того, розглянуто низку питань щодо ситуації в енергетичній галузі, яка виникла у зв’язку з подіями на сході країни під час проведення антитерористичної операції. Відзначено необхідність залучення 2 млрд. грн кредиту за рішенням Уряду для прискорення накопичення вугілля дефіцитних марок А та Т.

У зустрічі взяли участь старший радник Міністра енергетики США Вільям Браян, заступник директора Міністерства енергетики США Вільям Хедерман та генеральний директор з енергетики Європейської комісії Йоханнес Баур.

Наприкінці зустрічі Голова Комісії Дмитро Вовк подякував присутнім та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю в рамках розробки Національного плану реагування на надзвичайні ситуації в паливно–енергетичному комплексі України на 2015–2016 роки.