• In English
 • Юлія Клименко призначена заступником - керівником апарату Міністра економічного розвитку і торгівлі України
  опубліковано 09 квітня 2015 року о 09:00

  8 квітня на засіданні Уряду Юлію Клименко було призначено заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівником апарату. Вона має великий досвід керування масштабними компаніями та впровадження ефективності процесів та процедур в організації.

  Перед призначенням на посаду заступника Міністра, Юлія працювала на посаді генерального директора девелоперської компанії Cantik Enterprises. Свій досвід вона також отримала на посадах комерційного директора Dragon Development, директора компанії «Славутич» та керівника торгового відділу Фондової біржи ПФТС.

  Юлія Клименко закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» та отримала ступінь MBA у Міжнародному інституті менеджменту (Київ).

  Спираючись на свій значний адміністративний досвід, Юлія Кліменко забезпечить ефективну роботу Міністерства та будуватиме сильні горизонтальні зв'язки та міжвідомчу взаємодію.

  На посаді заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівника апарату Юлія Клименко буде відповідальна за продовження реструктуризації та перетворення Мінекономрозвитку в передове Міністерство з точки зору стандартів державного управління.