Будівництво фортифікаційних споруд на Сході України має завершитися до середини травня, - Геннадій Зубко
Будівництво фортифікаційних споруд на Сході України має завершитися до середини травня. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, який провів у Краматорську нараду з питань якнайшвидшого зведення таких споруд.

«Час на виконання цієї роботи дуже обмежений – до середини травня маємо звести всі фортифікаційні споруди. Ситуація напружена, тому для вирішення проблеми потрібно об'єднати зусилля не лише військових та обласних державних адміністрацій, а й всіх громадян України», - підкреслив Геннадій Зубко.
За його словами, нинішній стан справ можна порівняти із тим, що склався після Чорнобильської катастрофи в Україні.
Віце-прем'єр-міністр дав доручення голові Донецької обласної державної адміністрації Олександру Кіхтенку та голові Луганської обласної державної адміністрації Геннадію Москалю забезпечити підтримку і супровід робіт з укріплення.
Геннадій Зубко нагадав, що Кабінет Міністрів прийняв рішення і виділив із Резервного фонду Державного бюджету 2015 року 850 млн. грн. саме на фортифікацію та будівництво лінії безпеки.
Віце-прем'єр-міністр також запропонував створити робочу групу для оперативного опрацювання всіх питань, що виникатимуть у ході проведення фортифікаційних робіт. «Так ми будемо швидко просуватися у виконанні тих завдань, які поставило перед нами керівництво держави», - підкреслив він.