• In English
 • Бойко В.М. - Інформація щодо проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"
  опубліковано 17 листопада 2014 року о 14:50

  Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», поданих державними службовцями, які обіймають відповідні посади, та претендентами на їх заміщення. Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її  проводять, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

  Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 р. № 1066 «Деякі питання проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» Департамент кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів забезпечує виконання функцій підрозділу, відповідального за проведення зазначеної перевірки щодо ряду керівників центральних органів виконавчої влади, зокрема заступників міністрів та голів центральних органів виконавчої влади та їх заступників. Перевірка стосовно таких керівників розпочата з 10 листопада 2014 року.

  На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» Секретаріат Кабінету Міністрів інформує про те, що розпочато перевірку стосовно осіб,  які претендують на зайняття посад (працюють) в Секретаріаті Кабінету Міністрів України станом на 17 листопада 2014 р.:

   

  № з/п

  П.І.Б.

  Посада

  Дата початку перевірки

  1

  БОЙКО

  Володимир Миколайович

  тимчасово не працює

  14.11.2014

   

  та оприлюднює відповідні документи.