• In English
 • Петро Мехед ознайомився з ходом підготовки, умовами проживання і станом забезпечення мобілізованих військовослужбовців
  опубліковано 26 лютого 2015 року о 17:53

  Заступник Міністра оборони України – керівник апарату Петро Мехед відвідав із робочим візитом розташування навчальної артилерійської частини, що дислокується в смт Дівички на Київщині.

  Заступник глави оборонного відомства ознайомився з ходом підготовки, умовами проживання та станом забезпечення військовослужбовців, призваних у ході четвертої черги часткової мобілізації.

  «Зараз тут перебувають понад півтори тисячі військовослужбовців, які навчаються за програмою індивідуальної підготовки молодших фахівців артилерії. За результатами роботи будуть прийняті рішення щодо усунення наявних проблемних питань, що, безумовно, позитивно вплине на якість подальшої підготовки», − зазначив Петро Мехед.

  Головна увага у навчанні військових, які поповнять лави артилерійських підрозділів Збройних Сил України, приділяється практиці, зокрема, виконанню вправ стрільб з артилерійських систем. Окремий акцент робиться на  медичній підготовці. Для цього керівництвом Центрального військово-медичного управління Генерального штабу ЗС  України спільно з координатором Медичного комітету Асоціації народних волонтерів Ганною Майбородою з військовослужбовцями проведено курс занять з тактичної медицини.