• In English
 • Наталія Яресько: Ми впевнені, що наші партнери по коаліції приймуть урядовий пакет законопроектів
  опубліковано 25 лютого 2015 року о 19:31

  «Ми впевнені, що наші партнери по коаліції приймуть урядовий пакет законопроектів», -  зазначила Міністр фінансів України Наталія Яресько під час спільного брифінгу із Головою НБУ Валерією Гонтаревою.

  Зокрема, Міністр розповіла, що зараз проводяться переговори із фракціями, які входять до парламентської коаліції.

  Нагадаємо, що зараз очікується прийняття Верховною Радою проекту змін до державного бюджету на 2015 рік, пакету законопроектів щодо змін до Бюджетного, Податкового і Митного кодексів,  а також змін до законодавства про пенсійне забезпечення.

  «Протягом цього тижня ми провели вже кілька переговорів і проведемо ще з усіма фракціями, що входять до парламентської коаліції, щодо роз’яснення важливості цих законопроектів для якнайскорішої стабілізації економіки. Прийняття цього пакету проектів законів є попередньою умовою,  щоб вже 11 березня Рада директорів Міжнародного валютного фонду прийняла позитивне рішення для надання Україні нового кредиту в рамках Механізму розширеного фінансування», - зазначила Наталія Яресько.

  За словами Міністра фінансів, перший транш цього кредиту Україна може можемо отримати вже за кілька днів після рішення Ради директорів МВФ.

  «Цей кредит МВФ буде якорем, який дозволить стабілізувати економіку України, і зокрема, ситуацію на її валютному ринку», - пояснила Наталія Яресько.