• In English
 • Павло Розенко: Частину контролюючих структур треба розпустити - і перші кроки в цьому процесі вже зроблені
  опубліковано 24 лютого 2015 року о 10:23

  Міністр соціальної політики Павло Розенко переконаний, що для виведення заробітних плат з тіні необхідно здійснити комплекс реформ щодо дерегуляції бізнесу та відновити довіру бізнесу до влади. Про це він сказав в інтерв’ю інтернет-виданню «Главком».

  «Детінізація економіки - комплексне питання. Мова йде не лише про зменшення ставки єдиного соціального внеску. Все набагато глибше. Треба дати бізнесу нормально працювати. І найголовніше в цьому питанні легалізації – довіра. Довіра бізнесу до влади», - зазначив Павло Розенко.

  За словами Розенка, щоб відновити довіру бізнесу до влади необхідно, зокрема, встановити легкі податки і збори та позбавити підприємців тиску як регуляторного, так і зайвого фіскального. «Ні для кого не секрет, що працювати в легальному секторі економіки надзвичайно важко, і в тиждень у тебе може бути по 10-12 перевірок, які просто блокують твою діяльність», - наголосив Міністр.

  Павло Розенко зауважив, що Уряд уже вніс певні зміни щодо дерегуляції бізнесу і буде скасовувати зайві дозволи і ліцензії. «З іншого боку, у нас існує мораторій на перевірки. Думаю, що ми дійдемо до того, що просто частина контролюючих і перевіряючих структур буде розпущена, і перші кроки вже в цьому процесі зроблені», - підкреслив він.

  Не менш важливим, на думку Павла Розенка, є і кардинальне реформування судової системи, непримиренна і рішуча боротьба з корупцією і хабарництвом у владі та рівний доступ бізнесу до державних ресурсів.

  «Це комплексне питання. І сказати, що є одна така чудодійна штучка, яка одразу легалізує 200 мільярдів, які знаходяться в тіні, не можна», - підсумував Міністр соціальної політики.