• In English
 • В Укрінформі презентували фотолітопис Революції Гідності
  опубліковано 20 лютого 2015 року о 16:00

  В Укрінформі презентували фотоальбом, який видано до річниці трагічних подій на Майдані в Києві. Участь у презентації взяв Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

  Фотолітопис-трилогія містить світлини, зняті на початку Революції Гідності, у ході боротьби на Майдані та під час подій, пов'язаних з увічненням пам'яті загиблих Героїв Небесної Сотні.

  В альбомі зібрано майже 3 тисячі фоторобіт. Серед авторів світлин трилогії - Павло Шаповал, Валерій Шмаков, Сергій Харук, Володимир Таран, Сергій Аніщенко, Павло Багмут, Вадим Григф, Сергій Удак, Олександр Космач, Ворлодимир Тарасов, Володимир Фалін та багато інших.

  До складу редколегії увійшли й родини Героїв Небесної Сотні. Нині відбувається робота над підготовкою 4 і 5 томів, куди увійдуть фотографії зі Сходу країни.

  «Новітня історія оцінить те, що ми сьогодні побачили, новітня оцінить те, що ми не зробили, новітня історія сьогодні в головах кожного з нас, я говорю особисто про себе. Це - пам'ять і відповідальність... Пам'ять - це цінність. Цінність - це Бог і Україна», - наголосив народний депутат України, комендант штабу Національного спротиву Степан Кубів.