• In English
 • "Сьогодні влада як ніколи відкрита та прозора перед громадянами", - Ганна Онищенко
  опубліковано 18 лютого 2015 року о 17:46

  «У непростих умовах, в яких опинилась Україна, найважливішим є об’єднання зусиль органів державної влади та громадянського суспільства, рівноправний діалог та взаємна відповідальність за розвиток держави. А це, в свою чергу, вимагає невідкладного впровадження принципів відкритого урядування, підзвітності та підконтрольності органів державної влади перед суспільством», - повідомила Міністр Кабінету Міністрів Ганна Онищенко.

  Сьогодні влада гостро відчуває відповідальність за свої дії і докладає максимальних зусиль, щоб бути відкритою і прозорою перед громадянами.

  Зокрема, у вересні минулого року було розпочато процес очищення влади. Основна мета відповідного закону - визначити тих осіб, які були безпосередньо причетні до попереднього режиму і встановити критерії, за якими ці особи не можуть перебувати на державній службі.

  Прем`єрміністр України Арсеній Яценюк пройшов перевірку в рамках процесу очищення влади, з результатами якої можна ознайомитись на сайті Верховної ради України www.rada.gov.ua, у рубриці «Очищення влади». Відповідна рубрика містить інформацію про стан проходження перевірок щодо інших членів Уряду.

  Крім того, згідно з Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», всі члени Кабінету Міністрів України до 1 квітня подадуть декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік.

  Копії декларацій Глави Уряду та членів Кабінету Міністрів за 2014 рік будуть опубліковані на Урядовому веб-порталі - kmu.gov.ua.

   Із копіями декларацій урядовців за 2013 рік  можна ознайомитися за посиланням:

  http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=247147692&cat_id=247147688.

  Копії декларацій про доходи Арсенія Яценюка за 2001-2013 роки: http://yatsenyuk.org.ua/ua/page/open/14.