• In English
 • Завдання Міністерства - показати інвесторам привабливість аграрного бізнесу в Україні, - Олексій Павленко
  опубліковано 17 лютого 2015 року о 16:37

  Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко взяв участь у роботі 11-ї Щорічної Інвестиційної конференції. Він наголосив на напрямках роботи Міністерства щодо реформування галузі та залучення інвестицій. Міністр докладно розповів щодо стратегії реформування галузі, зокрема — дерегуляції, земельної реформи, відкриття європейських ринків, гармонізації  українського законодавства до стандартів ЄС.

  «Аграрна індустрія є чи не єдиною в Україні, яка показує прибутковість та зростання протягом років. Наше завдання — показати інвесторам привабливість української аграрної галузі. Для того, щоб інвесторам було легше працювати в Україні, ми реалізуємо проекти із дерегуляції галузі, створення надійної законодавчої бази, прозорої та ефективної системи управління», – зазначив Олексій Павленко.

  «Аграрна галузь має великі перспективи. Треба орієнтуватися не тільки на поточну ситуацію, але і на глобальні тренди. Перший з них — це стабільне зростання рівня споживання у світі. Ми активно працюємо щодо відкриття нових ринків для української продукції, зокрема із ЄС, азійськими та африканськими країнами. У цьому році ми значно активізували співпрацю із ЄС, і надалі працюватимемо над збільшенням квот на ринку ЄС», – повідомив Міністр.

  Представники міжнародних організацій відзначили зростання інвестиційної привабливості України за останній період. Олексій Павленко зауважив, що боротьба із корупцією є одним із ключових питань його відомства. Вже є результати щодо корупційних дій у ДП “Укрспирт” та інших. «Замість корумпованої системи будується прозора та ефективна. У цьому Україні сприяють робочі групи, створені із Європейською комісією, Світовим банком та чисельними міжнародними організаціями, а також ключовими країнами, зокрема США», - зазначив Олексій Павленко.

   

  Довідково

  Організатором Щорічної Інвестиційної конференції є Міжнародний інвестиційний банк Dragon Capital. У конференції взяли участь більше 100 представників міжнародних та українських компаній. У рамках конференції була організована панельна дискусія з Міністром фінансів Наталією Яресько, Міністром економічного розвитку та торгівлі Айварасом Абромавічусом, Міністром інфраструктури Андрієм Пивоварським, Міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним та Міністром аграрної політики та продовольства Олексієм Павленком.