• In English
  • Держкомтелерадіо закликає ЗМІ висвітлити заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні
    опубліковано 17 лютого 2015 року о 16:06

    20 лютого Україна відзначатиме День Героїв Небесної Сотні. Державний комітет телебачення і радіомовлення України закликав керівників вітчизняних ЗМІ висвітлити заходи, присвячені вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

    «Публікації у друкованих ЗМІ та інтернетвиданнях, тематичні теле- і радіопередачі про події і людей, які творили новітню історію України і ціною власного життя затвердили незворотність її демократичного поступу, допоможуть мільйонам наших громадян усвідомити історичне значення суспільних перетворень, стануть гідним вшануванням пам’яті загиблих героїв», - йдеться у зверненні Голови Держкомтелерадіо Олега Наливайка.

    У цей день Держкомтелерадіо просить також телерадіоорганізації утриматись від трансляції комедійних фільмів, розважальних, музично-розважальних програм мажорного звучання, рекламних роликів і анонсів, що містять елементи шоу і розваг, та наповнити ефір передачами та фільмами відповідного тематичного спрямування.