• In English
  • Олексій Павленко: Реформи - єдиний шлях до економічного зростання країни
    опубліковано 14 лютого 2015 року о 13:16

    Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко на зустрічі з аграріями Вінниччини представив стратегічні напрямки розвитку аграрного сектору та ознайомив учасників з реформуванням аграрної галузі. А самеземельна реформа, дерегуляція, збільшення експорту та пошук нових ринків, продовольча безпека, розвиток сільських територій та реформування лісового господарства.

    «Реформи - єдиний шлях до економічного зростання країни та соціального добробуту суспільства. Мінагрополітики підготувало блок питань до плану дій Уряду-2015. Цей план складено відповідно до положень Програми діяльності КМУ, Коаліційної угоди та Стратегії сталого розвитку України «Україна – 2020», - зазначив під час наради Олексій Павленко.

    За словами Міністра, Вінниччина є регіоном із потужним аграрним потенціалом і значними перспективами економічного зростання. «Наразі для регіону, як і для усієї України актуальним питанням є підготовка до проведення весняно-польових робіт. Успішна посівна – фундамент продовольчої безпеки держави», - підкреслив Олексій Павленко.