• In English
 • Володимир Демчишин провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні
  опубліковано 13 лютого 2015 року о 10:57

  12 лютого 2015 р. Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні паном Йонетом Джаном Тезелем для обговорення питань щодо співпраці в енергетичному секторі.

  У ході розмови сторони висловили взаємну зацікавленість у проведенні найближчим часом засідань  Робочої групи з питань енергетики, створеної в рамках міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва, та Робочої групи з питань співробітництва у сфері ядерної енергетики.

  «Пропозиції, які будуть напрацьовані учасниками цих груп, повинні стати підґрунтям для прийняття рішень про спільні проекти в енергетичному секторі між нашими країнами в рамках роботи Стратегічної ради на високому рівні», - зауважив пан Тезель.  

  Крім того, сторони обговорили стан реалізації проекту TANAP, який у майбутньому дозволить збільшити   постачання каспійського природного газу до країн Європи територією Туреччини.

  На зустрічі також порушувалося питання щодо можливості обміну технічним досвідом між країнами, зокрема в ядерній енергетиці.

  Довідково

  Стратегічна рада високого рівня (СРВР) є найвищим консультаційним органом між Україною та Туреччиною, який охоплює стратегічні сфери двосторонніх відносин. Зазначений механізм очолюють президенти обох країн.