• In English
 • Мінсоцполітики: Триває евакуація дітей з сімей та дітей-сиріт з небезпечної території Донбасу
  опубліковано 12 лютого 2015 року о 10:25

  У період з 10.02.2015 до 11.02.2015 за оперативною інформацією евакуйовано 59 дітей. Зокрема, з м. Краматорськ евакуйовано 29 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з дошкільного дитячого будинку № 3 „Гайок”; м. Авдіївка – 3 дитини із сім’ї; м. Дебальцеве – 8 дітей із сімей; території непідконтрольній українській владі – 18 дітей із сімей; Луганської області – одна дитина із сім’ї.

  Загалом станом на 11.02.2015 за інформацією Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій, починаючи з 24.01.2015, вивезено 1898 дітей до Харківської та Дніпропетровської областей, і безпечних районів Донецької та Луганської областей.

  З Донецької області евакуйовано всього 1751 дитину. Зокрема, з м. Дзержинськ вивезено 39 дітей (з Дзержинського професійно-технічного училища – 20 дітей-сиріт; Дзержинського центру соціальної реабілітації дітей – 19 дітей); м. Маріуполь вивезено 88 дітей (з Маріупольської школи-інтернат № 2 – 60 дітей; дошкільного дитячого будинку «Сонечко» - 22 дитини; евакуйовано 6 дітей із сімей); м.м. Мар’янка, Красногорівка вивезено 123 дитини із сімей (з них 106 дітей з сімей до Нікопольської школи - інтернату, Дніпропетровської області; 15 дітей до Одеської обл. п. Сергіївка санаторію «Сонячний» та 2 дитини до «Обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини»; м. Дебальцеве вивезено 570 дитини із сімей; м. Авдіївка вивезено 347 дитини із сімей; м. Світлодарськ вивезено 301 дитину із сімей; м.м. Донецьк, Горлівка вивезено 160 дітей із сімей; м. Курахове вивезено одну дитину із сім’ї; м. Артемівськ евакуйовано 75 дітей (67 дітей із Часівоярської СЗОШІ № 8 для дітей-сиріт з розумовою відсталістю); м. Вуглегірськ евакуйовано 9 дітей; м. Ольховата евакуйовано 8 дітей із сімей; Ясінуватського району евакуйовано одну дитину із сім’ї; м. Краматорськ евакуйовано 29 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з дошкільного дитячого будинку № 3 „Гайок”.

  З Луганської області евакуйовано всього 147 дітей. Зокрема, з с. Троїцьке, с. Світличне, с. Нижнє Попаснянського р-ну евакуйовано 30 дітей із сімей; м. Попасна евакуйовано 8 дітей із сімей;  м. Щастя евакуйовано 36 дітей (28 дітей із сімей; 8 дітей з Щастинської обласної ЗОШ І-ІІІ ст.-інтернат (санаторна) Новоайдарського району); с. Кримське евакуйовано 4 дитини із сімей; м. Лисичанськ евакуйовано 18 дітей з центру соціально-психологічної реабілітації дітей; с. Кряковка Новоайдарського району Луганської обл. – евакуйовано 2 дитини із сімей; м. Трьохізбенка Новоайдарського району Луганської обл. евакуйовано 2 дитини із сімей; м. Гірське Попаснянського р-ну Луганської обл. евакуйовано 8 дітей з Гірської спеціальної школи Попаснянського р-ну Луганської обл.; Станично-Луганського району  Луганської обл. евакуйовано 10 дітей із СЗШ Станично-Луганського району Луганської обл.; з непідконтрольної території Луганської області евакуйовано 29 дітей.

  Діти, відповідно до їхніх потреб та умов перебування, перевезені до різних установ, закладів оздоровлення та відпочинку, загальноосвітніх закладів, які знаходяться на безпечній території Донецької та Луганської областей та в інших областях України.

  Зазначимо, що у Міністерстві соціальної політики є інформація щодо координаторів у регіонах з питань перевезення дітей з Донецької та Луганської областей та їх тимчасового розміщення в придатних для цього приміщеннях. А також установ, закладів оздоровлення та відпочинку, загальноосвітніх закладів (всього 275, з яких 156 закладів системи освіти, 48 закладів системи охорони здоров, 37 закладів системи Мінсоцполітики та 34 заклади оздоровлення та відпочинку), в яких можуть бути розміщені 15 176 дітей.

  Звертаємося до всіх, хто займається перевезенням дітей із зони конфлікту в безпечні регіони. Зазначену інформацію ви можете отримати в департаменті захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України за телефонами: (044) 278-58-51, (044) 278-52-95, вказавши кількість дітей, звідки їх планується перевезти і бажаний регіон.