• In English
 • Павло Клімкін зустрівся з Міністром закордонних справ Держави Ізраїль Авігдором Ліберманом
  опубліковано 11 лютого 2015 року о 18:40

  11 лютого Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Міністром закордонних справ Держави Ізраїль Авігдором Ліберманом, який перебуває в Україні з робочим візитом.

  Співрозмовники обговорили низку актуальних питань, які стосуються подальшого зміцнення відносин і взаємовигідного співробітництва між Україною та Ізраїлем. Зокрема, йшлося про перспективи розвитку торговельно-економічної співпраці між нашими країнами, організацію проведення в цьому році дев’ятого засідання Спільної Українсько-Ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, прискорення роботи над проектом Угоди про вільну торгівлю.

  Було обговорено внутрішньополітичну ситуацію в Україні, передусім, події на Донбасі. Павло Клімкін закликав ізраїльську сторону приєднатися до кроків, спрямованих на остаточне припинення кровопролиття в Україні та посягання на її суверенітет і територіальну цілісність.

  Міністри також обговорили широкий спектр питань міжнародного характеру, насамперед ситуацію в регіоні Близького Сходу, включаючи перспективу ізраїльсько-палестинського врегулювання.

  У рамках зустрічі сторони підписали План консультацій між МЗС України та МЗС Держави Ізраїль на 2015-2016 рр.