• In English
 • Мін'юст оголосив конкурс на 46 вакансій керівників у системі юстиції
  опубліковано 10 лютого 2015 року о 19:46

  10 лютого Міністерство юстиції оголосило відкритий конкурс на зайняття вакантних посад у територіальних органах юстиції. Конкурс оголошено за підсумками кадрового тестування, що його Мін’юст провів 6 лютого спільно із компанією Ernst&Young. За наслідками тестів та співбесід із 85 керівників органів юстиції вищої ланки 46 вимушені будуть покинути свої посади, заявила на брифінгу у вівторок перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова.

  За її словами, нині вакантними є 11 посад керівників територіальних органів юстиції, в 17 областях немає заступників керівників, які будуть курувати напрямок виконання рішення судів. Ще в 14 областях, за словами Наталії Севостьянової, немає заступників, які курують напрямок роботи у сфері реєстрації. Вона пояснила, що відкритий конкурс на зайняття вакантних посад в областях проходитиме впродовж 30 днів, починаючи з сьогоднішнього дня.

  «Більшість із діючого складу не змогли на високому рівні показати свої професійні якості або ми відчули відсутність бажання змінювати систему на місцях. Тому сьогодні ми оголошуємо безпрецедентний конкурс на 46 вакантних керівних посад на території всієї України. Такого ніколи не було за всю історію міністерства юстиції, оскільки призначення керівного складу – це завжди була номенклатура міністра, і міністр в областях призначав людей, яких вважав гідними цих посад», - зазначила Наталія Севостьянова.

  Документи на конкурс будуть прийматися онлайн або в офісі Мін’юсту на вул. Городецького, 13, де працюватиме кадровий центр. Після проходження тестування відбуватиметься співбесіда із кадровою комісією, в рамках якої кандидат повинен буде окреслити своє бачення реформ на тому напрямку, який він планує очолити. Єдиними формальними вимогами до кандидатів є п’ять років стажу у сфері права та вища юридична освіта.

  Нагадаємо, напередодні Міністерство юстиції України оголосило конкурс на заміщення посади заступника Міністра з питань європейської інтеграції.

  Кандидати повинні мати вищу юридичну освіту, вільно володіти українською та англійською мовами, мати досвід роботи із міжнародними організаціями та донорами, бути обізнаними із механізмами функціонування статутних органів Європейського Союзу, Ради Європи, ООН, знати основи права ЄС, положення Угоди про Асоціацію тощо.

  На першому етапі відбору, під час заповнення анкети кандидати повинні будуть описати досвід ведення переговорів з європейськими партнерами, зокрема інституціями ЄС, продемонструвати обізнаність із механізмами функціонування інституцій Європейського Союзу, компетенцією його основних органів, а також процесами ухвалення рішень у рамках ЄС, з основами європейського права (acquis communautaire), зокрема положеннями нормативних актів ЄС (директив, регламентів, рішень) з урахуванням компетенції міністерства. Крім того, кандидати також повинні окреслити своє бачення щодо виконання положень Угоди про Асоціацію з ЄС та продемонструвати розуміння практичних методів адаптації українського законодавства до положень європейського права та його гармонізації із стандартами ЄС .

  Документи на конкурс будуть прийматись до 12.00 16 лютого 2015 року, а сам конкурс відбудеться 19 лютого 2015 року о 10.00 в Мін’юсті (м. Київ, провулок Рильський, 10) . Додаткову інформацію можна отримати за тел . 271-16-37.