• In English
 • 112 військових об'єктів відремонтовано для розміщення військовослужбовців, передислокованих з АР Крим
  опубліковано 10 лютого 2015 року о 18:30

  Міністерство оборони України завершує підготовку казармено-житлового фонду військових містечок для розміщення підрозділів Військово-Морських Сил та Повітряних Сил Збройних Сил України, які виведені з АР Крим.

  Виконання ремонтно-будівельних робіт відбувалося на 112 об’єктах у 32 військових містечках, 11 гарнізонах (для ВМС ЗС України - 81 об’єкт у 18 військових містечках, для Повітряних Сил ЗС України - 31 об’єкт у 14 військових містечках).

  У переліку об’єктів: казарми, котельні, їдальні, інженерні мережі, медичні пункти. Найбільш вагомим досягненням є реконструкція електричної мережі причального фронту для кораблів ВМС ЗС України в Одеському порту із заміною трансформаторів.

  Асигнування в Міністерство оборони надійшли у вересні 2014 року. Завдяки плідним зусиллям та рішенням, прийнятим керівництвом держави, Міноборони вдалося у вкрай обмежений термін освоїти кошти та завершити усі заплановані заходи.

  “Заплановані на 2014 рік ремонтні роботи завершено, та звичайно, на цьому ми не зупиняємося. Понад 100 об’єктів планується до реконструкції на 2015 рік, за умови виділення відповідних асигнувань. У реаліях сьогодення соціальний захист та покращення побутових умов військових є головним пріоритетом нашої діяльності”, – відмітила начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗС України Яна Грузинська.