• In English
 • Міністерство молоді та спорту України та "КПМГ Аудит" підписали Меморандум про співробітництво
  опубліковано 06 лютого 2015 року о 16:15

  5 лютого 2015 року Міністерство молоді та спорту України та Приватне Акціонерне Товариство “КПМГ Аудит” підписали Меморандум про співпрацю. Свої підписи на документі поставили Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та Керуючий партнер ПрАТ “КПМГ Аудит” Андрій Цимбал.

  На підписанні Меморандуму був також присутній Денис Силантьєв, народний депутат України, заступник голови Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики та спорту, який є одним із ініціаторів цього партнерства. Співпраця передбачає діяльність щодо підвищення ефективності використання спортивних об’єктів, які віднесені до сфери управління Міністерства.

  “Міністерство впроваджує сучасні принципи менеджменту, тому для нас дуже важливо, що ПрАТ “КПМГ Аудит” згодилося допомогти. Міністерство має ефективно витрачати бюджетні кошти і вкладати їх у перспективні установи. Ми прагнемо достеменно розуміти те, яким чином працюють наші підприємства, їхні можливості. Ваші знання та участь допоможуть нам проаналізувати фінансово-господарську діяльність та зрозуміти ймовірні шляхи подальшого розвитку цих підприємств”, - зазначив Ігор Жданов.

  У свою чергу Денис Силантьєв підкреслив: творення умов для розвитку співпраці між державою та бізнесом було закладено в Коаліційній угоді. Ми розуміємо, що самотужки держава поки не в змозі впоратися за деякими напрямками. Тому підписання такого меморандуму є гарним прикладом для інших відомств”.

  Керуючий партнер ПрАТ “КПМГ Аудит” Андрій Цимбал зі свого боку додав: “Для нас співробітництво із Міністерством молоді та спорту України є одним із пріоритетних напрямів, адже спільними зусиллями ми розбудовуємо державно-приватну форму партнерства та сприяємо розвитку спортивної інфраструктури. Задля успіху нашого співробітництва, ми також залучаємо міжнародні практики, зокрема, досвід Центру КПМГ з надання консультаційних послуг у сфері спорту (KPMG Sports Advisory Practice), серед клієнтів якої є провідні спортивні комплекси в Англії, Франції, Італії, Угорщині, Литві, Сінгапурі, ОАЕ та в інших країнах світу. Ми сподіваємося, що кращі фахівці КПМГ в Україні разом із залученням міжнародного досвіду мережі КПМГ допоможуть створити передумови для реалізації взаємовигідних проектів для держави та приватного інвестора”.

  Партнерство між ПрАТ “КПМГ Аудит” та Міністерством молоді та спорту України почнеться з проведення попереднього аналізу операційної діяльності Національного спортивного комплексу “Олімпійський”.

  Під час аналізу буде визначено ті основні сфери в діяльності спорткомплексу, що мають потенціал для підвищення ефективності управління об’єктом, покращення його фінансових та операційних показників.

  Отримані результати такої діагностики також планується застосувати для подальшої розробки стратегії розвитку та плану наступних дій щодо більш якісного управління іншими ключовими об’єктами спортивної інфраструктури України.