• In English
 • На Рівненщині на 20% зросли обсяги реалізації промислової продукції
  опубліковано 05 лютого 2015 року о 18:29

  На Рівненщині за 2014 рік зросли темпи виробництва промислової продукції. Цей показник за рік збільшився на понад 12 відсотків. Так, підприємства області стали більше виробляти текстилю, виробів із деревини, будматеріалів й скловиробів, хімічної продукції, виробляти і постачати елекроенергію. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський на засіданні колегії ОДА.

  Також, у Рівненській області на 20 відсотків зросли обсяги реалізації промислової продукції. Найшвидше її реалізовують Рівненський, Демидівський, Корецький, Радивилівський райони та місто Кузнецовськ.

  «Позитивні показники і у сільському господарстві, - зазначив Юрій Приварський. - Насамперед, у 2014 році зібрано найвищий врожай зернових, намолочено більше мільйона тонн зерна».

  Також в області підвищилася врожайність кукурудзи та цукрового буряка. Найвищий приріст сільгосппродукції спостерігається у Корецькому, Рівненському, Радивилівському, Млинівському та Здолбунівському районі. Виробники повністю забезпечили потребу споживання населення в зерні, яйцях, молоці, картоплі, овочах та м’ясі.

  «Незважаючи на складну ситуацію в державі, такі показники за минулий рік свідчать про стабілізацію економіки на Рівненщині», - зауважив Юрій Приварський.