• In English
 • Уряд прийме рішення щодо механізму позбавлення статусу учасника бойових дій за неправдиві відомості, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 04 лютого 2015 року о 14:30

  Кабінет Міністрів України планує наділити Міжвідомчу комісію з питань розгляду матеріалів про надання статусу учасника бойових дій особам, які брали участь в АТО, повноваженнями щодо позбавлення статусу учасника бойових дій у випадку подання до неї неправдивих відомостей. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засідання Кабінету міністрів України в середу, 4 лютого.

  Він нагадав, що Уряд України прийняв рішення про звільнення заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитра Ісаєнка, який отримав статус учасника бойових дій.

  Глава Уряду повідомив, що Кабінет Міністрів прийме рішення щодо механізму позбавлення статусу учасника бойових дій – «наділити комісію, яка працює при Державній службі ветеранів і учасників АТО, повноваженнями щодо позбавлення статусу учасника бойових дій в тому випадку, якщо до комісії подані неправдиві відомості».

  Арсеній Яценюк звернувся до комісії невідкладно провести засідання і прийняти відповідне рішення щодо колишнього заступника Міністра Дмитра Ісаєнка.