• In English
 • До охорони об'єктів загальнодержавного значення потрібно залучати працівників приватних охоронних підприємств, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 02 лютого 2015 року о 16:39

  На виїзному засіданні Державної комісії з надзвичайних ситуацій в Запоріжжі у понеділок, 2 лютого, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству внутрішніх справ України провести розмову з представниками приватних охоронних підприємств щодо необхідності делегування їх працівників для охорони найбільш важливих об'єктів.

  «Усі отримали ліцензії, всі мають можливість відрядити своїх працівників, - і працівників приватних охоронних структур віддати в резерв регіональних комісій із надзвичайних ситуацій», - підкреслив він.

  Арсеній Яценюк зазначив важливість проведення засідання  Державної комісії з надзвичайних ситуацій саме в Запоріжжі: «Це одна з найбільш складних і потенційно небезпечних областей», - сказав він, нагадавши, що тут розташовані 33 хімічно небезпечних та 19 радіаційно небезпечних об’єктів.

  Він повідомив, що сьогодні перевірив стан охорони Дніпровської ГЕС. «Можу відзначити позитивні зрушення», - підкреслив Глава Уряду.

  Арсеній Яценюк окремо звернувся до Заступника Голови Державної комісії з надзвичайних ситуацій проінспектувати Запорізьку атомну електростанцію: «Запорізька АЕС – фактично найбільша в Україні, майже половина всієї енергії, яка виробляється в Україні атомними електростанціями, виробляється на Запорізькій атомній електростанції».

   «Наскільки мені відомо, Службою безпеки і правоохоронними органами вживаються всі заходи по охороні всіх ключових об'єктів, в тому числі й атомних електростанцій», - наголосив Глава Уряду.