• In English
 • Луцький спиртогорілчаний завод експортуватиме свою продукцію до Німеччини та Сербії
  опубліковано 02 лютого 2015 року о 16:10

  На Луцькому спиртогорілчаному комбінаті розливатимуть горілчані вироби, які потім експортуватимуть до Німеччини та Сербії. Планується виробити 23,8 тисячі декалітрів горілки на внутрішній ринок та 7 тисяч декалітрів (100 тисяч штук) горілки на експорт.

  У подальшому ймовірними ринками експорту стануть Туркменістан, Казахстан, Азербайджан. Про це повідомив в.о. директора ДП «Укрспирт» Роман Іванюк під час зустрічі із працівниками заводу в Луцьку.

  Роман Іванюк зауважив, що ДП «Укрспирт» - стратегічне підприємство, завданням якого є зацікавити інвесторів для подальшої співпраці.

  «З 41 заводу галузі нині в Україні працюють 5. Днями мають запрацювати ще два заводи. У березні плануємо, що працюватимуть 8-9 заводів. В тому числі й Луцький СГК. Крім того, планується продати 12 тисяч декалітрів спирту етилового ректифікованого власного виробництва виробникам підакцизної продукції», - заявив під час зустрічі Роман Іванюк.

  Поряд з тим Іванюк запевнив, що всі робочі місця будуть збережені, а зарплати виплачуватимуть й надалі без жодних затримок та в повному обсязі.