• In English
 • Арсеній Яценюк доручає інвентаризувати неготові об'єкти нерухомості, щоб завершити їх будівництво для розміщення тимчасово переміщених осіб
  опубліковано 02 лютого 2015 року о 13:14

  У понеділок, 2 лютого, у рамках робочої поїздки до Запоріжжя Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк разом із Послом Німеччини Д-ром Крістофом Вайлем відвідав модульне містечко для тимчасово переміщених осіб.

  Глава Уряду перевірив готовність містечка до заселення.

  В інтерв’ю журналістам він зазначив, що у модульному містечку завершилася процедура підключення до інженерних мереж: «Після благоустрою території люди можуть заселятися».

  Арсеній Яценюк повідомив, що це одне з семи модульних містечок для тимчасово переміщених осіб, «які зведені завдяки Федеральному Уряду Німеччини і персонально Федеральному Канцлеру Ангелі Меркель».

  Загалом у таких містечках зможуть проживати близько 4 тисяч людей.

  Прем’єр-міністр наголосив, що на сьогодні вже близько 1 мільйона людей зареєстровані як тимчасово переміщені особи: «Те, що ми, в тому числі завдяки нашим міжнародним партнерам, почали будувати таке тимчасове житло - це важливий крок, аби розмістити людей».

  Водночас Арсеній Яценюк повідомив, що сьогодні на засіданні Державної комісії з надзвичайних ситуацій в Запоріжжі дасть вказівку провести інвентаризацію «всього недобудованого житла, всіх гуртожитків, всіх об’єктів нерухомості по країні, готовність яких вище 80%»: «Після цього - знайти кошти з Державного бюджету і добудувати таке житло, щоб розмістити на постійній основі людей, які виїхали через російських терористів».