• In English
  • Розвиток малого і середнього бізнесу допоможе працевлаштувати переселенців, - Геннадій Зубко
    опубліковано 30 січня 2015 року о 17:44

    Питання працевлаштування внутрішньо переміщених осіб вирішуватимуть в тому числі за рахунок розвитку в країні малого і середнього бізнесу. Про це сьогодні в Сєверодонецьку сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

    «Збільшення в країні ваги малого і середнього бізнесу стане своєрідною подушкою безпеки у питанні працевлаштування українців, особливо сьогодні, коли в Україні налічується сотні тисяч внутрішньо переміщених осіб, яким необхідно надати робоче місце. Для створення сприятливих умов розвитку такого бізнесу, Уряд встановив на 2 роки мораторій на перевірки бізнесу з обсягом доходу до 20 млн. грн. в рік», - сказав Геннадій Зубко.

    Він нагадав, що Уряд підписав з Європейським інвестиційним банком угоду  «Основний кредит для малого та середнього підприємництва та установ з середньою капіталізацією – Україна». Розмір кредиту – 400 млн. євро для кредитування малого і середнього бізнесу через українські банки за процентною ставкою 1,5% річних терміном на 10 років.