• In English
 • Сформовано резерв автотранспорту, який при потребі буде направлений для вивозу людей з небезпечних районів, - Сергій Бочковський
  опубліковано 30 січня 2015 року о 09:07

  29 січня у зв’язку з постійними обстрілами з боку терористів значно ускладнилась ситуація в окремих містах області. Про це повідомили в Донецькій облдержадміністрації під час чергової наради  Міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Донецькою обласною державною адміністрацією протягом дня продовжувався організований вивіз мешканців із населених пунктів, що знаходяться поблизу бойових дій. Таким чином, протягом доби було вивезено 152 особи із м. Дебальцеве до м. Святогірськ. Окрім цього, силами волонтерів, громадських організацій, підприємств за участю облдержадміністрації з Авдіївки вивезено 220 людей, із Світлодарська – 200, із  Дебальцеве - 38. Всього було організовано виїзд 610 осіб.

  У свою чергу, заступник Голови державної комісії з надзвичайних ситуацій, - керівник робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, Голова ДСНС України Сергій Бочковський повідомив: «За моїм дорученням було проведено роботу щодо визначення додаткового резерву автотранспорту для вивезення людей із небезпечних районів у разі необхідності. Так, у 5 областях, а саме: Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Луганській та Харківській областях визначено в резерв 2080 одиниць автотранспорту. Складені списки водіїв, з їх адресами, контактними телефонами, щоб у разі необхідності оперативно в будь-який час виїхати для проведення евакуації людей. Розробляються безпечні маршрути та визначаються місця, куди доставляти людей. Ми повинні бути готові до  розвитку подій за будь-яким, навіть гіршим сценарієм».

  «Першочергове завдання, яке наразі стоїть перед місцевими і центральними органами виконавчої влади - спільними зусиллями, у тісній співпраці всіх без виключення, гарантувати безпеку за забезпечити захист кожній людині», - зазначив Бочковський.

  Довідково

  Оперативна інформація (станом на 30 січня)

  Внаслідок обстрілів міста Дебальцеве  та поблизу розташованих населених пунктів загинуло 5 людей, одну особу поранено, частково зруйновано 23 будинки. У результаті пошкоджень обладнання та комунікацій повністю зупинено роботу Миронівської ТЕС.

  Потрапив вчора під обстріл пожежний автомобіль ДСНС, що слідував до м. Дебальцеве для надання допомоги двом пораненим. На щастя,  загиблих та постраждалих немає.

  У місті  відсутнє централізоване водо-, тепло- та електропостачання. З метою надання допомоги мешканцям м. Дебальцеве 29 січня до міста доставлено 70 матраців, 6  тонн питної води та 300 ковдр.

  У м. Авдіївка за добу через обстріли частково зруйновано біля 10 житлових будинків.

  Протягом вчорашнього  дня  до м. Авдіївка додатково доставлено

  7 електрогенераторів різної потужності, 30 печей на твердому паливі,

  250 ковдр, 70 матраців, 2 польові кухні, 6 тонн питної води, 2 тонни продуктів харчування.

  Місто потребує  гуманітарної допомоги – близько 20 тонн води, продукти харчування, а також  будівельні матеріали. Наразі вирішуються питання щодо збору всього необхідного з інших областей України.