• In English
 • Міністр закордонних справ України провів зустріч з Високим Представником ЄС з питань закордонних справ і безпекової політики Ф. Могеріні
  опубліковано 29 січня 2015 року о 18:58

  29 січня перед надзвичайним засіданням Ради ЄС у закордонних справах, скликаним на звернення української сторони, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з Високим Представником ЄС з питань закордонних справ і безпекової політики Федерікою Могеріні.

  П. Клімкін поінформував Високого Представника ЄС про суттєве загострення ситуації у зоні АТО, перші результати розслідування останніх терористичних актів проти цивільного населення у Донецькій області та прямі докази причетності Росії до їх здійснення.

  Міністр закордонних справ України висловив вдячність Європейському Союзу та його державам-членам за солідарну та безкомпромісну позицію щодо засудження активізації бойових дій проросійськими найманцями.

  П. Клімкін закликав Раду ЄС у закордонних справах засудити злочин проти людяності, скоєний у Маріуполі та визнати безпосередню відповідальність Росії за цей терористичний акт.

  У цьому контексті П. Клімкін наголосив, що єдиним шляхом стабілізації ситуації на Донбасі є неухильне та повне виконання Москвою Мінських домовленостей.