• In English
  • "Росія іде шляхом ізоляції і заводить весь світ у стан холодної війни з гарячими конфліктами", - Арсеній Яценюк
    опубліковано 28 січня 2015 року о 13:43

    «Росія іде по шляху ізоляції і заводить весь світ у стан холодної війни з гарячими конфліктами, які підтримуються російськими терористами», - наголосив  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 28 січня.

    Арсеній Яценюк наголосив на неадекватності заяв деяких російських посадовців: «Складається враження про певну неадекватність окремих посадовців Росії. Сьогодні вони вже дійшли до того, що в російській Державній Думі вирішили засудити падіння Берлінської стіни. До речі, незважаючи на те, що їхній президент у 2008 році каналу ARD заявив, що радянські війська окупували Східну Німеччину».

    «Адекватна і об'єднана відповідь Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки, країн Великої сімки і чітка і безповоротна позиція України в захисті своїх прав, територіальної цілісності й незалежності у всіх міжнародних інстанціях – це той шлях, який ми повинні пройти, зупинити російську агресію і притягнути Росію до відповідальності за скоєні злочини проти України», - підкреслив Глава Уряду.