• In English
 • Заступник Міністра соціальної політики провів зустрічі з маріупольцями, які постраждали від обстрілу житлового району
  опубліковано 26 січня 2015 року о 17:40

  26 січня 2015 р. у ході перебування у Маріуполі заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергій Устименко провів низку робочих зустрічей з особами, які постраждали від терористичного обстрілу.

  У міській лікарні №1 спільно з народним депутатом України Оксаною Корчинською та представниками місцевої влади Сергій Устименко провідав маріупольців, які вижили під час ракетних обстрілів. Відповідно до компетенції Мінсоцполітики обговорено питання протезування та сприяння Міністерства у справі подолання наслідків трагедії.

  Під час відвідання центру допомоги маріупольського мікрорайону “Східний”, по якому було завдано удар, проведено зустрічі з лідерами волонтерського руху та представниками Червоного Хреста, з якими скоординовано дії з подолання наслідків теракту. Досягнуто домовленості щодо підтримання систематичної комунікації та напрямків подальшого співробітництва у справі підтримання надходження в Україну гуманітарної допомоги та її доставки до пріоритетних категорій місцевого населення.

  За підсумками здійснених заходів заступник Міністра соціальної політики С.Устименко дав прес-конференцію, під час якої детально зупинився на результатах свого робочого візиту та подальших діях Мінсоцполітики з подолання наслідків маріупольської трагедії.