• In English
 • Спрощено вимоги до претендентів на керівні посади в системі органів юстиції
  опубліковано 23 січня 2015 року о 15:04

  Спрощено вимоги до претендентів на керівні посади в системі органів юстиції: щоб стати керівником обласного рівня, достатньо мати вищу юридичну освіту та п’ять років стажу в галузі права. Про це повідомила на брифінгу в Будинку Уряду Перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова.

  «Ми бажаємо знайти нових вмотивованих співробітників, які підуть на роботу в Міністерство юстиції», - наголосила Перший заступник Міністра.

  В рамках нової кадрової політики Мін’юсту, на сьогодні, для бажаючих працювати в системі органів юстиції на керівних посадах (голови чи заступника управління юстиції в області, очолювати напрямок виконання рішень чи реєстрації в області) необхідно «мати вищу юридичну освіту та п’ять років стажу в галузі права». Таким чином, усуваються вимоги, які існують ще з Радянського Союзу, коли для того, «щоб стати керівником в області необхідно пропрацювати 10 років в системі».

  «Якщо ви молодий, амбітний, некорумпований співробітник, ви маєте перспективу зайняти керівну посаду в Міністерстві юстиції в рамках нашої нової кадрової політики», - зазначила Наталія Севостьянова.

  За словами заступника міністра, після того, як буде проведено «фільтр існуючих працівників», буде оголошено відповідний конкурс, в якому зможе взяти участь кожен бажаючий.