• In English
 • Ігор Жданов зустрівся з Послом Латвії в Україні Аргітою Даузде
  опубліковано 22 січня 2015 року о 19:19

  22 січня 2015 року відбулась зустріч Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова з Надзвичайним та Повноважним Послом Латвії в Україні Аргітою Даудзе.

  Ігор Жданов поінформував Посла про зацікавленість Мінмолодьспорту в обміні досвідом між Україною та Латвією щодо розвитку ефективної молодіжної політики, у тому числі удосконалення нормативно-правової бази сфери молоді та створення мережі будинків молоді. Також сторони обговорили можливість співпраці та обміну досвідом з питань боротьби із вживанням допінгу в спорті, інших актуальних питань спортивної галузі.

  У ході зустрічі Ігор Жданов та Аргіта Даудзе обговорили питання підготовки Латвії до проведення Другого молодіжного форуму країн Східного партнерства, що відбудеться у м. Рига з 9 по 11 лютого 2015 року. В роботі Форуму братимуть участь близько 200 молодих людей, молодіжних робітників, дослідників, розробників молодіжної політики, представників організацій з працевлаштування молоді, а також представників міністерств, відповідальних за молодь з країн Східного Партнерства, в тому числі з України, та програми "Ерасмус+".

  Користуючись нагодою, Міністр побажав організаторам Другого молодіжного форуму Східного Партнерства плідної роботи та гарних результатів, які ляжуть в основу спільної діяльності у напрямку розробки ефективної молодіжної політики країн Східного партнерства.