• In English
 • Олексій Павленко зустрівся з студентами Житомирського агроекологічного університету
  опубліковано 22 січня 2015 року о 15:06

  Позиція Мінагрополітики буде принциповою по відношення до тих вищих навчальних закладів, які здійснюють маніпуляції та нечесні тіньові схеми з власністю, якою вони володіють. У відношенні цих вишів будуть проводитись відповідні розслідування та прийматись рішення. Про це заявив Олексій Павленко під час зустрічі із студентами та викладачами Житомирського національного агроекологічного університету.  

  Також спілкуючись з молоддю, Міністр підкреслив, що для студентства відкриваються нові можливості завдяки прозорій системі конкурсного відбору керівників державних підприємств. Адже головними векторами роботи Мінагрополітики є боротьба з корупцією, дерегуляція.

  «В нас розроблений рамковий закон щодо дерегуляції підприємницької діяльності, яким передбачається спрощення процедур у сфері земельних відносин, державного ветеринарного та фітосанітарного контролю, карантину рослин та інших. Без зайвих державних регуляторів у корупції не залишиться шансів», - наголосив Олексій Павленко.

  Міністр закликав студентів після закінчення вузу пробувати свої сили у підприємницькій діяльності. Адже у планах Уряду ввести Україну у ТОП-50 країн за легкістю ведення бізнесу.