• In English
 • Олексій Павленко закликав депутатів діяти разом у боротьбі із корупцією
  опубліковано 22 січня 2015 року о 11:35

  Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко взяв участь у засіданні комітету Верховноі Ради України із питань протидії та запобігання корупції. На засіданні Міністр презентував звіт щодо діяльності державних підприємств, що знаходяться у сфері управління Мінагрополітики та заходів, що вживаються для подолання корупції.

  Міністр навів дані щодо найбільш проблематичних зон галузі. Так із 471 державних підприємств, що знаходяться у підпорядкуванні Міністерства, 76 - не здійснюють діяльність, 63 - процедурі банкрутства, 149 на реорганізації і 23 - в окупованому Криму. З метою налагодження ефективної роботи підприємств та усунення корупційних ризиків Міністерство реорганізує систему управління та долучає найкращих управлінців.

  «Керівниками держпідприємств галузі на конкурсній основі стануть фахові менеджери, зацікавленні у здійсненні реформ», - наголосив Олексій Павленко.

  Так вже оголошено конкурс на посади керівників перших десяти підприємств. Відкриті вакансії на посади керівників державного підприємства «Племінний завод «Плосківський», ДП «Дитячий оздоровчий центр «Дніпро»,  ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу», ДП «Конярство України», ДП «Спецагро»,  ДП «Ніжинський комбінат хлібопродуктів»,  ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів №2»,  ДП «Київська обласна коконосушарка»,  ДП – Шовкорадгосп «Баришівський»,  ДП Іскра».

  Для цього в Міністерстві створено кадрову комісію, куди запрошені експерти відомих рекрутингових агенцій та консалтингових компаній – «Jansen Capital Managment», «Deloitte & Touche Ltd», «Talent Advisors», «HRM». 

  «Разом з тим, для реалізації ініціатив із реформування аграрної галузі галузі, перетворення державних підприємств на ефективні та прозорі структури, Міністерство потребує підтримки з боку парламентарів на законодавчому рівні», -  наголосив Олексій Павленко.