• In English
 • Станьте учасником анкетування з оцінки стану здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності
  опубліковано 21 січня 2015 року о 17:26

  Для усунення надмірного нагляду (контролю) з боку держави у сфері господарської діяльності Державною регуляторною службою проводиться анкетування суб’єктів господарювання, метою якого є збирання інформації про кількість та ефективність заходів державного нагляду (контролю), які проводились уповноваженими на їх здійснення органами.

  Першочергово в анкеті пропонується вказати дані про державний нагляд (контролю) у сферах охорони праці та промислової безпеки, санітарного контролю, фітосанітарного контролю, ветеринарного контролю, пожежної та техногенної безпеки.

  Однак, учасникам анкетування надається можливість самостійно вказати в анкеті інформацію про стан державного нагляду (контролю) і в інших сферах господарської діяльності.

  Для того, щоб взяти участь в анкетуванні, необхідно завантажити з сайту Служби файл з анкетою, заповнити його, зберегти зміни та відправити на електронну адресу: udnk_dkrp@ukr.net, вказавши у темі повідомлення «Анкетування».

  Обробка даних буде проводитись автоматизовано, тому просимо уважно поставитись до заповнення анкети з урахуванням зазначених в ній інструкцій.

  Опитування буде проводитись до 20.02.2015 року.