• In English
 • Арсеній Яценюк дав десять днів на службове розслідування щодо контракту на постачання електроенергії з Росії та до Криму
  опубліковано 21 січня 2015 року о 13:47

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення розпочати службове розслідування щодо діяльності посадових осіб Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та керівництва державних компаній при підписанні контрактів «як на імпорт електричної енергії з Російської Федерації, так і постачання електричної енергії на українську територію, якою є Автономна Республіка Крим».  Про це він заявив на засіданні Уряду в середу, 21 січня.

  «Вимагаю при проведенні розслідування встановити, хто погоджував умови контракту, чому в контракті місце розгляду спорів – «місто-герой» Москва», - підкреслив Глава Уряду.

  Він доручив доповісти Кабінету Міністрів про підсумки розслідування упродовж десяти днів.

  Прем’єр-міністр наголосив, що поінформує Президента України, Парламент і народ України про результати розслідування - «про те, які умови контракту відповідають інтересам України, а які не відповідають інтересам України».

  Арсеній Яценюк також зазначив, що «в цих контрактів з'явився адвокат - російський прем'єр-міністр»: «Він вчора випустив ціле повідомлення. Російський прем'єр-міністр почав писати українською мовою, і англійською також. Це правильно, треба вивчати українську мову».