• In English
 • Анонсовано початок оптимізації системи органів юстиції
  опубліковано 20 січня 2015 року о 14:48

  «Ми розробили пакет оптимізації, який включає скорочення чисельності підрозділів системи юстиції з 45-ти існуючих приблизно до 25-ти. Також ми скорочуємо на 20% чисельність центрального  апарату Міністерства юстиції. Задля вирішення проблеми з подвійним підпорядкуванням ми зменшуємо кількість керівників та укрупнюємо наші підрозділи», - повідомила Перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова на брифінгу у Будинку Уряду, 20 січня, анонсуючи початок оптимізації системи органів юстиції.

  Крім того, за її словами, буде не лише скорочено кількість працівників системи юстиції, а й перевірено ефективність їх діяльності та відкрито конкурс з відбору на всі вакантні посади в областях та районах по всій Україні.

  Для того, щоб даний процес був прозорим та відкритим, Наталія Севостьянова підкреслила, що формувати нову кадрову політику запрошено компанію «Ернст енд Янг», яка працює на ринку праці в Україні.

  Перший заступник Міністра юстиції повідомила, що у відомстві буде створено три структурні підрозділи: Комітет реформ Міністерства юстиції, Кадрова комісія Міністерства юстиції і Моніторинговий центр.

  «Нова кадрова політика та процес оптимізації діяльності органів системи Міністерства юстиції – це лише один з наших елементів реформування системи юстиції», - наголосила Наталія Севостьянова, додавши, що детальний план реформи системи органів юстиції буде презентований Міністром на цьому тижні.