• In English
 • Українська влада направляє черговий гуманітарний вантаж на Схід України, - Геннадій Зубко
  опубліковано 19 січня 2015 року о 16:21

  330 тонн чергового гуманітарного вантажу,  а це продукти харчування та товари першої необхідності, українська влада відправить на Схід України. 22 січня буде відправлено 24 вантажівки з допомогою: з Павлограда до Краматорська (6 вантажівок), з Харкова до Краматорська (8 вантажівок) та 9 вантажівок направлять з Харкова до Сєверодонецька. Допомога призначена для соціальних закладів та мешканців територій, які зараз під обстрілом бойовиків, та територій, підконтрольних бойовикам. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

  «Цей гуманітарний вантаж, як і в грудні місяці, сформували всі регіони України. Нам важливо доставити цю допомогу туди, де сьогодні через обстріли бойовиками обмежене постачання продукції. Так само нашої допомоги потребують соціальні заклади і мешканці територій, підконтрольних поки бойовикам», - сказав Геннадій Зубко.

  За його словами, координацію заходів з формування вантажу здійснює уповноважений Президента України із врегулювання конфлікту в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко. Голова ДСНС Сергій Бочковський координує всі роботи з доставки вантажу до місця призначення.

  Геннадій Зубко повідомив, що вранці 22 січня він особисто в Харкові спільно з головою ДСНС проінспектує відправку вантажу. Також, за його словами, цього дня він разом з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина Крістофом Вайлем візьмуть участь у відкритті транзитного містечка для внутрішньо переміщених осіб.