• In English
 • Кримінальне провадження стосовно посадовця "Укрзалізниці" направлене до суду
  опубліковано 16 січня 2015 року о 17:55

  Кримінальне провадження стосовно посадовця «Укрзалізниці» направлене до суду. Йому інкримінують отримання неправомірної вигоди у розмірі 100 тисяч гривень, поєднане з вимаганням.

  Працівниками головного слідчого управління МВС України завершено досудове розслідування щодо вимагання службовою особою «Укрзалізниці». Посадовця затримали в момент одержання ним неправомірної вигоди у розмірі 100 тисяч гривень. 

  Посадовець – керівник одного з департаментів «Укрзалізниці» – вимагав гроші від одного з СПД за сприяння в участі та його перемозі при проведенні тендерних закупівель за державні кошти.

  Затриманому інкриміновано злочин, передбачений ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та спеціальною конфіскацією.

  16 січня Генеральною прокуратурою України затверджено обвинувальний акт та спрямовано до суду.