• In English
  • Для реформування української медицини потрібна консолідація всіх гілок державної влади, - Олександр Квіташвілі
    опубліковано 16 січня 2015 року о 17:33

    Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі представив своє бачення медичної реформи сьогодні на публічних слуханнях у парламентському Комітеті з питань охорони здоров’я. Присутні на слуханнях народні депутати, представники Адміністрації Президента, Уряду, місцевих державних адміністрацій, Національної академії медичних наук України, профспілок, міжнародних та громадських організацій обговорили проблеми побудови такої системи охорони здоров’я, яка б забезпечила доступ усіх верств населення до якісних медичних послуг.

    Головними принципами запропонованої реформи Квіташвілі назвав «переорієнтацію з фінансування ліжкомісць на оплату реальних послуг, отриманих реальною людиною» і «соціальну справедливість, яка передбачає рівний доступ до якісних медичних послуг всіх громадян та адекватну оплату праці для медичних працівників».

    Олександр Квіташвілі наголосив, що впровадження медичної реформи потребує суттєвих змін в українському законодавстві, зокрема у податковому кодексі, у законі про державний бюджет. З огляду на це, він закликав консолідувати зусилля всіх гілок державної влади.