• In English
  • Уряд заарештував 1,3 мільярда доларів США активів колишнього режиму, - Арсеній Яценюк
    опубліковано 16 січня 2015 року о 12:43

    Урядом України заарештовано активи колишнього режиму в розмірі 1,3 мільярда доларів США: «І завдяки ухваленому вчора закону про заочне провадження ми йдемо далі по шляху арештів додаткових активів колишнього режиму», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у п’ятницю, 16 січня, під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.

    Глава Уряду також підкреслив, що пакет законів, внесений Урядом та підтриманий Парламентом у кінці минулого року, передбачає, зокрема, реформи стосовно боротьби з корупцією в вугільній і енергетичній сфері: «Ми вперше в історії України зняли 2 мільярда доларів дотацій, які завжди розкрадалися в вугільній галузі. І значну частину коштів відправили на соціальні потреби і на фінансування не тільки оборони, але освіти, лікарень, на можливість того, щоб країна в стані війни і країна, яка втратила 20% економіки, все-таки жила і формувала базу для подальшого економічного зростання».

    «Якщо наші прогнози справдяться і Україна далі буде йти по шляху економічних та політичних реформ, і буде відповідна підтримка наших західних партнерів, - це створить передумови для стабілізації і економічного зростання», - підкреслив Арсеній Яценюк.