• In English
 • Геннадій Зубко та Крістоф Вайль наступного тижня відвідають у Харкові містечко для внутрішньо переміщених осіб
  опубліковано 15 січня 2015 року о 18:27

  22 січня Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко та Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістоф Вайль спільно відвідають містечко для переселенців у Харкові. Про це сьогодні вони домовилися в ході зустрічі в Києві.

  Сторони також обговорили низку питань щодо подальшої співпраці України та ФРН, а також питання ходу процесу децентралізації в Україні.

  Надзвичайний і Повноважний Посол, коментуючи нещодавній візит Прем’єр-міністра України до Федеративної Республіки Німеччина відзначив, що воля української влади і її народу до реформ справила на Німецьку Сторону велике враження. Він також відзначив важливість проведення в Україні децентралізації фінансів.

  Геннадій Зубко зазначив, що після прийняття змін до Бюджетного та Податкового кодексів в частині фінансової децентралізації, та формування на їх основі державного бюджету на 2015 рік, важливо сьогодні провести на місцях відповідну інформаційну політику з тим, аби донести до кожної громади нові її можливості для розвитку.

  Сторони також торкнулися питань підготовки змін до Конституції України, судової реформи та роботи Українсько-німецької групи високого рівня з економічного співробітництва, головою Української частини якої нещодавно затверджено Віце-прем’єр-міністра – Міністра Геннадія Зубка.

  Довідково

  При підтримці Федеративної Республіки Німеччина у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях проводяться заходи щодо облаштування інфраструктури транзитних містечок та введення в експлуатацію модульних будинків стаціонарних транзитних містечок. На сьогодні зібрано та встановлено всього 91 житловий будинок на 3 тис. 488 осіб, у тому числі:

  у Харківській області (м. Харків, одна ділянка) - встановлено 13 житлових будинків, що розраховані для проживання 488 осіб;

  у Запорізькій області (м. Запоріжжя, одна ділянка) - встановлено 14 житлових будинків, що розраховані для проживання 544 осіб;

  у Дніпропетровській області (мм. Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Нікополь, Павлоград та Кривий Ріг, п’ять ділянок) - встановлено 64 житлових будинки, що розраховані для проживання 2 тис. 456 осіб.