• In English
 • Представники Мінсоцполітики та Єврокомісії обговорили план співробітництва на перший квартал 2015 року
  опубліковано 14 січня 2015 року о 19:44

  Заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко зустрівся з представником Групи підтримки України Європейської Комісії паном Хосе Романом Леоном Лора, а також координатором сектору охорони здоров’я та соціального захисту Представництва Європейської Союзу в Україні паном Сергієм Полюком.

  Під час зустрічі за ініціативою представника Європейської Комісії було обговорено структуру та змістове наповнення сектору «Соціальний захист населення» проекту Плану відновлення України з урахуванням майбутнього проведення в Україні Міжнародної донорської конференції.

  Сергій Устименко підкреслив, що зміст зазначеного розділу проекту Плану базується на положеннях Коаліційної угоди та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. У свою чергу, директор Департаменту державної соціальної допомоги Віталій Музиченко надав додаткові роз’яснення щодо впровадження програми компенсації додаткових витрат для вразливих верств населення у зв’язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги та наданням житлових субсидій.

  Окрім того, під час зустрічі було обговорено ініціативу Мінсоцполітики щодо можливого включення до порядку денного Комітету асоціації Україна-ЄС питання державно-приватного партнерства у сфері надання соціальних послуг, а також доцільність підготовки інших спільних пропозицій щодо розвитку співробітництва у соціальній сфері.

  За підсумками зустрічі досягнуто домовленості про подальше підтримання експертного діалогу та проведення наступних консультацій наприкінці лютого 2015 року, включаючи обговорення питання моніторингу Європейської Комісії за динамікою європейської інтеграції України у соціально-трудовій сфері.