• In English
 • У МВС відкрито кримінальне провадження стосовно заступника глави Мінрегіону
  опубліковано 14 січня 2015 року о 18:52

  У МВС відкрито кримінальне провадження стосовно заступника глави Мінрегіону. Кримінальне провадження відкрите за підозрою в незаконному отриманні чиновником статусу учасника АТО.

  Головним слідчим управлінням МВС до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо підроблення документів, які стали підставою для отримання заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Ісаєнком Д.В. статусу учасника антитерористичної операції на сході України. Відомості до ЄРДР внесені за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України.

  Правоохоронцями встановлено, що 13 січня 2015 року у ЗМІ з’явилися публікації щодо отримання заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Ісаєнком Д.В. статусу учасника антитерористичної операції на сході України, уникнення ним люстрації та подальшого написання ним на вимогу народних депутатів України  заяви про відмову від вказаного статусу. 

  Зважаючи на викладене, є достатні підстави вважати, що статус учасника антитерористичної операції на сході України Ісаєнко Д.В. отримав на підставі підроблених документів, які були виготовлені за невстановлених обставин. 

  Відповідно до ч. 7 ст. 1 Закону України «Про очищення влади» від 16.09.2014 № 1682-VII заборона, передбачена частинами третьою та четвертою цієї статті, не застосовується до осіб, зазначених у частинах другій-четвертій статті 3 цього Закону – до тих, хто визнаний учасниками бойових дій під час проведення антитерористичної операції на сході України у встановленому законодавством порядку.

  Обставини підроблення відповідних документів і їх використання будуть встановлені слідчими в ході досудового розслідування.