• In English
 • У період з 1 по 11 січня 2015 року відокремленим підрозділом «Південно-Українська АЕС» вироблено 527 млн. 378 тис. кВт год електроенергії
  опубліковано 14 січня 2015 року о 17:41

  За інформацією, наданою відокремленим підрозділом «Південно-Українська АЕС», у період з 2 по 11 січня 2015 року вироблено на:

  ∙ АЕС – 521 мільйон 877 тисяч кіловат-годин;

  ∙ Ташлицькій ГАЕС – 4 мільйони 315 тисяч кіловат-годин;

  ∙ Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 186 тисяч кіловат-годин.

  Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 196 тисяч тонн донецького вугілля або 149 мільйонів 42 тисячі кубометрів природного газу.

  Обладнання першого, другого енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі. Третій енергоблок перебував у планово-попереджувальному ремонті.

  На Олександрівській ГЕС в роботі знаходились перший і другий гідроагрегати в залежності від розходу води у р. Південний Буг.

  Перший гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював за заданим графіком несення навантажень. Другий - перебував у капітальному плановому ремонті.

  Радіаційний фон на промисловому майданчику Південно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 12 січня складає 10 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.