• In English
 • На Черкащині задоволено усі клопотання учасників АТО про відведення земельних ділянок
  опубліковано 12 січня 2015 року о 11:55

  За підсумками 2014 року землевпорядна служба Черкаській області задовольнила всі без винятку клопотання учасників АТО про відведення земельних ділянок. Зокрема, з початку реалізації цієї соціальної ініціативи в області було видано 237 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок родинам військовослужбовців на загальну площу 181,68 гектара. Про це повідомило Головне управління Держземагентства в області.

  Наразі 65 родин учасників АТО вже отримали земельні наділи площею 39,03 гектара у власність.

  Загалом виділено 91 земельний наділ площею 164,26 га для ведення особистого селянського господарства, 143 ділянки площею 17,12 га – для садівництва, 2 ділянки площею 0,2 га – для індивідуального дачного будівництва, 1 ділянку площею 0,1 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

  За словами в. о. начальника Головного управління Держземагентства в Черкаській області Дмитра Мироненка,задля реалізації конституційних прав захисників Вітчизни щодо безкоштовного надання їм у власність земельних ділянок залучено найкваліфікованіших фахівців області. Землевпорядники Черкащини максимально сприяють в отриманні наділів військовослужбовцями та їхніми родинами, заяви розглядають оперативно, без зайвої тяганини.

  «Працівники землевпорядної служби й надалі допомагатимуть військовим, які захищають територіальну цілісність нашої держави на сході країни. Суспільство має бути вдячним нашим бійцям. Ми повинні зупинити цю жахливу окупацію та повернути Україні мирне небо», – наголосив Дмитро Мироненко.