• In English
 • Для ліквідації наслідків снігопаду у Києві задіяно понад 500 одиниць техніки
  опубліковано 09 січня 2015 року о 12:22

  Близько 300 одиниць спецтехніки комунальної корпорації «Київавтодор» задіяно для розчищення вулиць Києва від наслідків снігопаду 9 січня. Крім того, до роботи залучено ще понад 220 тракторів та малої механізації житлово-експлуатаційних організацій для прибирання дворів та проїздів.

  Прибирання прибудинкових територій та міжквартальних проїздів забезпечують більше 4 тисяч працівників столичних житлово-комунальних служб.

  Міська влада також звертає увагу керівників приватних підприємств, зокрема, численних торговельних точок, які працюють у Києві, на необхідність прибирання власної прилеглої території.

  За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, у столиці сьогодні зберігатиметься хмарна погода зі значними опадами. Температура повітря коливатиметься від -9 до 0 °С.

  Нагадаємо, що цього року міська влада суттєво оновила парк снігоприбиральної техніки, придбавши 45 нових одиниць. Наприкінці листопада-початку грудня 2014 року КК «Київавтодор» вже отримала 11 нових тракторів з відвалом та щіткою, які використовуються для прибирання тротуарів, 20 машин дорожніх комбінованих, призначених для зимового та літнього утримання доріг, а також 2 фронтальні навантажувачі.