• In English
 • Арсеній Яценюк зустрівся з представниками німецьких ділових кіл у Берліні
  опубліковано 07 січня 2015 року о 22:45

  У середу, 7 січня, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у Берліні зустрівся з представниками німецьких ділових кіл.

  У заході, організованому Східним комітетом німецької економіки, взяли участь керівники провідних німецьких промислових та фінансових установ, які вже ведуть бізнес в Україні або зацікавлені в реалізації інвестиційних проектів.

  Відкриваючи захід, Арсеній Яценюк наголосив на важливості подолання російської агресії і досягнення миру для відновлення довіри інвесторів: «Усі зацікавлені в мирі й стабільності. Усі хочуть досягти успіху, і ми прагнемо створити історію успіху в Україні – для взаємної вигоди німецького та українського бізнесу”.

  Глава Уряду України зазначив, що можливі “дуже успішні двосторонні проекти в сільському господарстві та енергетичному секторі”: “Але щоб досягти цього, нам найперше потрібно досягти миру в Україні. І це залежить від нас – Європейського Союзу, Німеччини, яка є лідером ЄС, та України – чи ми готові і чи можемо досягти реального миру в Україні. І не тільки в Україні – йдеться про стабільність і безпеку в Європі”

  Серед головних тем розмови були економічні переваги від створення зони вільної торгівлі між Україною і ЄС, нещодавно ухвалений урядовий пакет реформ та подальші плани Уряду щодо дерегуляції  і покращення ділового клімату.

  Особливу увагу було приділено інвестиційним перспективам у сферах енергетики, зокрема транспортування енергоносіїв та енергоефективності, а також у секторі сільського господарства та харчової промисловості.