• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 07 січня 2015 року о 13:34

  Протягом доби обстрілів та нападів на підрозділи Державної прикордонної служби України з боку терористів не було.

  На виконання завдань, визначених Президентом та Урядом України, у зоні АТО підрозділами Держприкордонслужби, в межах компетенції, проводяться заходи щодо протидії протиправній діяльності, виявлення зброї, засобів терору і диверсій.

  Так, учора ввечері при в’їзді з території тимчасово підконтрольної незаконним збройним формуванням співробітниками Держприкордонслужби у пункті контролю «Георгіївка» (Донецька обл.) затримано громадянина Австралії, можливо причетного до участі в бандформуваннях «ДНР». Інформація про даного громадянина надійшла від правоохоронних органів. Під час перевірки його особистих речей виявлено 10 боєприпасів калібру 7,62, бронежилет, 2 ножі, перепустка й посвідчення акредитації журналіста в «ДНР». Після складання відповідних процесуальних документів даного громадянина передано співробітникам СБУ.

  Протягом доби через контрольний пункт «Артемівськ» для надання допомоги жителям Донецької області пропущено 1 гуманітарний вантаж України (2,5 т продуктів харчування). Вантаж надійшов від благодійної спілки «Сєвєродонецька спілка допомоги».