• In English
 • Рівненська ОДТРК замість корпоративу зібрала кошти для допомоги бійцям АТО
  опубліковано 05 січня 2015 року о 17:20

  Працівники Рівненської обласної державної телерадіокомпанії, відмовившись від новорічного корпоративу, зібрали понад 7,5 тисяч гривень для учасників АТО. 

  Гроші передали волонтерам, які опікуються бійцями рівненського батальйону «Горинь». На зібрані кошти вирішили придбати термомаски та терморукавиці. Вони виготовлені з сучасних матеріалів, спеціально розроблених для використання військовими у польових умовах при низьких температурах.

  «Дякуємо обласній державній телерадіокомпанії, що допомогли придбати ці речі. Сподіваюся, що будете допомагати і надалі, бо це дуже хороший приклад, коли відмовившись від новорічних корпоративів, можна тепло, якісно вдіти наших бійців на фронті», - коментує волонтер Олександра Завальна.

  Всі працівники державних ТРК допомагають сьогодні військовим формуванням  і добровольчим батальйонам. Зокрема, у грудні колектив Полтавської ОДТРК «Лтава» зібрав  гроші на генератор для воїнів АТО.  Харківська ОДТРК також висвітлює благодійні акції зі збору речей для воїнів АТО та бере в них безпосередню участь, зокрема співробітники телекомпанії неодноразово передавали гуманітарні вантажі воїнам на сході України. Львівська радіостанція «Львівська хвиля» у серпні проводила у своєму ефірі флеш-моб зі збору грошей на підтримку військових